МОФТ
Международное объединение Форекс трейдеров

Статистика

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гость | RSS


Любов L♥ve Liebe <3


Понеділок, 27.05.2019, 04:56
Головна » 2010 » Листопад » 10 » Про колишнє кохання
18:29
Про колишнє кохання
.
Я тебе кохаю
Жаль, что ти не прочитаешь цей лист, а прочитав, не незрозумієш,що писав для тебе, що та людина яку люблю – це ти.Але ти не така… Я тебе люблю,незнаю як так вийшло,я старався в глибині душі цього не робити,не закохуватися в тебе тому що, я відчував що так і буде,що ти і так відштовхуватимеш мене від себе,я старався відводити від тебе погляд,але це не помогло.І не важно, скільки продовжиться це відчуття .Воно іскренее, ніжне і недивлячи на то, що моя любов не взаємна,я тобі вдячний за дні прожиті надією(((.
Якби я не любив, я б не жив. Ти увійшла до мого життя і несподівано і стала в нім головною дійовою особою, сенсом життя. Ти потрібна мені,ти, ти!І лиш ти. Мені дороге саме відчуття того, що Ти є на світі. Ти - в цьому світі, а значить, не так далеко ти від мене. Достатньо одного погляду в очі, щоб зберегти любов на все життя, пронести його через свою долю і прийняти як належне щастя або горе.
Я не вимагаю від тебе любові, взаємності, я люблю мовчки, складаючи прози, захоплюючись тобою і сумуючи ночами. Любов прекрасна сама по собі, і тяжко якщо вона не взаємна. Люблю і не чекаю відповіді на свої відчуття! Любити - це дар. Безцінний дар!
Що залишається у нас після гіркоти втрати? Спогади, книги, діти любові, листи від Неї, завтрашній день і промінь світла, краєчок тьми, крапля дощу, промінь сонця, запах вітру, що прийшли з Нею. Іноді надія... іскриться.(((
І мрія. А душа зберігає залишки щастя. Щастя і любові. Безмовною. Так навіть краще.
Пам'ятай мої слова
Так, в моїй скарбничці щасливих митей дуже мало , проведених з тобою. Шкода. Цей спогад мені б вистачило на все життя. Ніщо не вічне. Дивно, як швидко ми всі забуваємо. Пройдуть місяці і твій образ розпливатиметься в моїй свідомості, я не зможу пригадати твій погляд, усмішку... Все те, чим колись ним жив. Я забуду тебе, але пам'ятатиму свою любов.
Зараз мені дуже важко. Не із-за нещасної любові, навпаки, любов зігріває мене в ці гіркі, нещасні, безглуздо важкі дні. Безтурботне щастя лопнуло, немов мильний міхур. Звичний світ звалився, розламався навпіл. Причина не в тобі. Ти така як є . Ти даруєш мені Щастя. Як це здорово - дарувати комусь щастя, упевненість в завтрашньому дні, сенс життя, існування. Ти несеш світло і тепло в мою темну, грішну душу.
Я не знаю, навіщо я пишу, кому це потрібно. Мої прози потрібні мені, щоб любити. А люблю я, щоб жити. І вижити. Ось і говорите потім, що любов зраджує. Любов залишається в серці навік. Мені допомогло вижити тільки це. Я люблю. А кому це потрібно? Потрібно мені. Для чого? Для того, щоб жити. А жити для того, щоб любити... Господи! Чому любов застає нас в такій буденній обстановці, коли за спиною зростають крила, коли хочеться обійняти весь світ!
Чи зможу я коли-небудь позбавиться від своєї сумної любові?.. Чи зможу хоч би якщо не забути, то не любити.

Дивно звучить... Мені потрібна допомога, але я не зможу її прийняти по складу характеру. Тільки якщо мене полюблять всім серцем, як люблю я. Але цього не трапиться...

Я втомився мріяти, сподіватися, вірити. Я вже не вірю в свою щасливу зірку... Можу нескінченно дивитися на нічне небо... Зірки - як твої очі. Такі прекрасні, далекі...
Вони бачуть мої очі. Очі, повні суму, безразличия, ужасающего спокою. Любові в них ніхто неможе прочитати...
І навіщо ж ти мене так мучиш???Скажи просто «ні»,що б я нежив надією.Я обіцяю тоді ти не почуєш про мене,непобачиш мене, я небуду надоїдати тобі.Своїм мовчанням,ти просто розтягуєш це все!!!
Тільки тепер моє життя-це ти,пускай і напевне на пару тижнів...(((

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Короткі історії кохання | Переглядів: 13091 | Додав: Angel_Oleg | Рейтинг: 4.5/25
Всього коментарів: 7
04.05.2013 Спам
7. Андрій
як вам історія кохання голубів дивитися http://www.youtube.com/watch?v=tmopqKhg9KA

09.03.2012 Спам
6. Діана
Треба вірити й кохати!!! І все в тебе вийде,ви будете разом

03.01.2012 Спам
5. Тетяна
твої почуття дуже природні і справжні!!!!Невтрачай вміння кохати адже ми живемо оки любимо!!!і одного разу вона зрозуміє що втратила

22.12.2011 Спам
4. Таня
Трішки відійди від неї...

20.09.2011 Спам
3. Лілія
Те що ти відчуваєш це надзвичайне відчуття. У нашому жахливово повсякдені такі чисті почуття зустрічаються дуже рідко ти щаслива людина що можеш відчувати щось подібне. Ти не втрачай надію і все буде в тебе чудово.

27.08.2011 Спам
2. таня
Як ти рятуєшся від цього?

19.04.2011 Спам
1. Іваночка
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.........

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту

Міні-чат
200

L♥VE MUSIC

Друзі сайту

Персональний сайт Смолярчук І.О. © 2019 $Smoliarchuk I.O$