МОФТ
Международное объединение Форекс трейдеров

Статистика

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гость | RSS


Любов L♥ve Liebe <3


Середа, 14.11.2018, 15:02
Головна » Статті » Статті про любов

Як знайти любов в інтернеті?-)
*  Чому віртуальні стосунки і знайомства такі значимі для нас?    
* Чи буває любов в інтернеті?    
* Як знайти, а головне - зберегти любов?

Інтернет розвивається, віртуальний світ зростає. Більшість людей користуються такими ресурсами, як сайти, форуми, блоги, чати і ICQ. Ключові слова – це інформація і спілкування. А де є спілкування, там є симпатії, а де симпатії – там недовго до виникнення любові.  Причому, складаючи думку про людину, ми грунтуємося не на його особистих даних (хоча і у фото закохуються), а в основному по внутрішньому світу співбесідника, по тому, що і як він пише, тобто, про що він думає, які його погляди.

Ще одна причина – багато людей в реальності сором'язливі, невпевнені в собі (навіть коли немає ні єдиного для цього приводу). Але інтернет частенько кардинально міняє людину – самооцінка підвищується, ми відчуваємо себе упевненіше та відкритіше. Також причиною пошуку любові в інтернеті є недолік часу. Для багатьох кар'єра виходить на перший план, забираючи левову частку часу. Часу, що залишився, ледве вистачає на те, щоб виспатися і перевірити електронну пошту, в кращому разі – пробігтися по сайтах і недовго посидіти в чаті, хоча останнє – вельми великий ризик для пункту «виспатися».

Але «аська» є практично в кожному телефоні і ПК – а це зв'язок з друзями, знайомими. В цьому випадку вони завжди поруч, завжди під рукою. І зустріти свою половинку в чаті або за допомогою ICQ – не менше реальний, чим зустріти його/її в крузі своїх знайомих.

 Переваги інтернету-знайомств     
Як не дивно, в інтернету-знайомств є переваги перед знайомствами реальними.

1. Немає кордонів, відстаней. Вас і Вашого співбесідника можуть розділяти, хіба що, часові пояси – це позначиться на «часі ефіру», кому як зручніше. До того ж, якщо Ви володієте іноземною мовою, є шанс зустріти свою половинку в іншій країні. Пряме інтернет-спілкування в цьому випадку набагато зручніше за листування через служби знайомств з іноземцями – і дешевше. 
2. Перевага, в першу чергу, для тих, що працюють: найчастіше начальство виступає проти розвитку любовних стосунків на робочому місці.  А якщо окрім роботи майже немає інших знайомих? І немає часу на пошук нових друзів?
3. Ще раз скажу про заощадження часу: інтернет – це спілкування в реальному часі, не доводиться чекати конвертів з маркою тижнями, до того ж вони інколи втрачаються, а інформація старіє, коли доходить до адресата. Не доводиться також чекати, поки інша людина дістанеться до місця вашої зустрічі кожного разу, коли хочеться поговорити з ним.

Недоліки інтернету-знайомств 
Є в любові в інтернеті і недоліки, перший і головний з яких – брехня, обман. Але будь-яка брехня з часом розкривається, якщо уважно читати повідомлення співбесідника, нескладно зрозуміти, бреше він або говорить правду. У інтернеті є свої пастки, тому обережність не перешкодить. Але при всьому цьому інтернет – зовсім не останній варіант при пошуку супутника життя. А як його правильно знайти?

Шукаємо любов в Інтернеті 
1. Якщо Ваша мета – серйозні стосунки, тоді і думати слід серйозно. Говорите про себе лише правду, якщо чекаєте того ж від співбесідника. Не варто перебільшувати свої зовнішні дані (але і не потрібно концентрувати увагу на своїх недоліках!) або фінансовий стан. Це зовсім не означає, що потрібно відразу розповідати свою біографію і паспортні дані першому зустрічному. Кажіть не все, але лише щиро. Стосунки, початі з обману, навряд чи будуть хорошими.

2. Не бійтеся! Ніхто, як говориться, в лоб не дасть. Звичайно, і при реальних знайомствах шанс «отримати в лоб» невеликий, а в мережі він взагалі мінімальний.     
Максимум – з неприємного – Ваше повідомлення можуть проігнорувати. Або грубо відповісти. Але це вже не Ваші проблеми: Вам обов'язково є з ким ще поспілкуватися, а грубість рано чи пізно вийде тому, хто її виразив, боком. Вас це хвилювати не повинно.

3. Фотографія – важлива частина інтернету-знайомства. Поміщайте в профілі на сайті знайомств або посилайте чоловікові по е-мейлу лише свою фотографію (навіть якщо невпевнені, що всі так поступають – зате Ваша совість буде чиста). Не варто зловживати фотошопом і йому подібними.   
Найкоштовніша фотографія у такому разі – незмінена, природна, на якій Ви щасливі і щиро посміхаєтеся.

4. Починати спілкування краще з інтересів (та і співбесідників – по можливості – підбирати в першу чергу по інтересах). Загальні теми зближують. Якщо в реальності ще можна вислуховувати співбесідника, коли він говорить про щось, що Вам не дуже-то цікаве – просто заради того, щоб бути поряд з ним, то у віртуальному спілкуванні це стомлює.
Якщо виник спірний момент, то відстоювати свою точку зору потрібно, але лише якщо це має для Вас значення. Навіщо сперечатися про те, що не грає ролі? Принциповість тут ні до чого. Важливий той факт, що сперечатися потрібно спокійно, не порушуючи норм культурного спілкування. 

5. Розповідайте про себе поступово. Краще буде, якщо ви із співбесідником по черзі ставитимете один одному питання і відповідати на них – тоді ви взнаєте те, що хочете – і нічого зайвого. А співбесідник зрозуміє, чого саме Ви хочете, що Вас цікавить.

6. Не квапте події. Якщо Ви шукаєте любов, то рано чи пізно Ви зустрінетеся із співбесідником, щоб взнати один одного ще краще і перевести віртуальні стосунки в реальні. Але квапитися з цим не варто – розмова про зустріч, побачення повинні бути з спільної згоди.

7. Не давайте кожному знайомству фундаментального значення, відностеся простіше до всього.
Спілкуйтеся з людиною так, немов він – один з Ваших кращих друзів, в компанії яких Вам легко і вільно (зрозуміло, після того, як Ви вирішили для себе, що людина заслуговує на Вашу довіру).

Інтернет – це великий світ з великими можливостями. І віртуальне спілкування грає в житті багатьох людей не останню роль. Якщо провести опит «як ви познайомилися» - те напевно знайдуться ті, хто познайомився в мережі і жодного разу не пошкодував про це і багато таких щасливих пар.

Зрозуміло, не варто чекати від кожного знайомства щасливого продовження: не вийшло з однією людиною – будуть інші. Розстроюватися не варто! Якщо Ви шукаєте любов – то Ви її обов'язково знайдете! І все у Вас вийде!
Категорія: Статті про любов | Додав: lovely (02.04.2009)
Переглядів: 1979 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 1
17.11.2012 Спам
1. Настя
Красивая

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту

Міні-чат
200

L♥VE MUSIC

Друзі сайту

Персональний сайт Смолярчук І.О. © 2018 $Smoliarchuk I.O$